Merita Burrniku
Merita Burrniku
Merita Burrniku
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Merita Burrniku është këngëtare. Më datë 19 Maj 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ajo Dor Qe Don Me Dhan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 30 Korrik 2020, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Xheneti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 15 Janar 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Si Hatixheja E Muhamedi". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 19 Prill 2021, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Ente Ya Habib". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 7 Maj 2021, Merita Burrniku publikon videoklipin "Kjo Shami". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 10 Maj 2021, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Allah O Drit". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Besir Musliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Më datë 11 Maj 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë videoklipin "Ban Bajram Me Vella". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment.

Në vitin 2021, Armend Beqiri & Merita Burrniku publikojnë albumin "Alhamdulilah".

Më datë 15 Tetor 2021, Merita Burrniku publikon videoklipin "Moj E Mira Teze". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 12 Nëntor 2021, Merita Burrniku publikon videoklipin "Puthe Nanen Ne Balle". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 30 Mars 2022, Merita Burrniku publikon videoklipin "Allah Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 1 Prill 2022, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Perhajr Ramazani O Vllazni E Motra". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 8 Prill 2022, Merita Burrniku publikon videoklipin "Pse Nuk Mesohet Landa Fetare". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 14 Prill 2022, Merita Burrniku publikon videoklipin "Une Te Takoj Veq Ty O Zot". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec.

Më datë 28 Prill 2022, Merita Burrniku publikon videoklipin "Perhajr Bajrami". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.

Më datë 19 Korrik 2022, Merita Burrniku & Armend Beqiri publikojnë videoklipin "Nje Evlad Si Drita Ti Allah Ma Fale". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Arti Rec. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 6 Mars 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Amaneti I Djalit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 22 Mars 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Pershendetje Nga Gurbeti N’ramazan". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 24 Mars 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Ngjarje Emocionale (Puna E Motrës)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 28 Mars 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Haku I Evladit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 30 Mars 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Ya Muhamed Muhamed". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 1 Prill 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Perhajr Martesen O Moj Motra Jem". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 31 Korrik 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Çika E Nanës". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

Më datë 31 Tetor 2023, Merita Burrniku publikon videoklipin "Sofra Pa Nënën (Gurbeti)". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1