Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi - S'po Mundem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Strof

Te t mallkoj
Te t mallkoj
Spo mundem dot
Cdo kujtim
Mi ke len dhimbje dhe lote

Brixh

Ty ta dhash un zemren
Ma theve per nje tjeter sot
Hak nuk marr dot

Ref

Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem dot
Sot mua me humbeStrof

Eshte e kot
Eshte e kot
Cdo ndjenje per ty
Me tradhti
ti dashnin sot ma ke kthy

Brixh

Ty ta dhash un zemren
Ma theve per nje tjeter sot
Hak nuk marr dot


Ref

Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem dot
Sot mua me humbe


--- Solo ---

Ref
Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem dot
Te t'harroj spo mundem dot

Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem
Te t'harroj spo mundem dot
Sot mua me humbe
Merita Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/05/2022
Muzika: Indrit Dode
Teksti: Rioo
Orkestrimi: Anxhelo Muharremi
Video Produksioni: Time Pictures
Prod: Twix
Directed: Adriatik AsllaniMerita Latifi - S'po Mundem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'po Mundem".
3. Video është e këngës "S'po Mundem", por nuk këndohet nga Merita Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 0