Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi & Koki Surle - Moj E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj e mira o ne dere te stanit ooo
Moj e mira o ne dere te stanit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo

Moj e mira o ne dere te stanit ooo
Moj e mira o ne dere te stanit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo

Me pas kan si ti e mir as zdu rruze as zdu lir
As zdu rruze as zdu lir vec e du nji djal te mir

Moj e mira o ne dere te stanit ooo
Moj e mira o ne dere te stanit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo
A i ke pa e o çorapet e djalit ooo
Merita Latifi
Publikimi: 03/06/2022
Orkestrimi: Egzon Sadiku
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Koki Surle
Sint: Arber Rahimi
Directed: Adriatik Asllani
Executive Producer: Ajet Latifi
Vocals: Ek StudioMerita Latifi & Koki Surle - Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Merita Latifi & Koki Surle.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Latifi:


Komente 1