Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu & Nysret Muçiqi - Syt E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Sy me t'bukur nuk kam paa
Sy qe me ndriconin naten!
Se ne diten tone te pare,
nje shkelqim per ne e patem..

Syte e mir per ty i kam
te desha ti je e bukuur,
sot si dje te dua une
Vetem ti me ben te lumtur

REF:
Ti je dashni,e je per muuaa
S'mund t'jetoj po s'me the
cdo dite te duaaa..
Une pa ty ,ditve i shtohet vetmia
je gjithmone ti prane meje ne kohe t'veshtira.

Sy me t'bukur nuk kam paa
Sy qe me ndriconin naten
Se ne diten tone te pare,
nje shkelqim per ne e patem..

Syte e mir per ty i kam
te desha ti je e bukuur,
sot si dje te dua une
Vetem ti me ben te lumtur


Ky tekst u dërgua nga Arta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nysret Muqiqi & Merita Spahiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/08/2010
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Merita Spahiu & Nysret Muçiqi - Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Syt E Tu", por nuk këndohet nga Merita Spahiu & Nysret Muçiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Spahiu:


Komente 0