TEKSTESHQIP

Meti Maloku
Magnet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Magnet" kënduar nga Meti Maloku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, krijimi muzikor bëhet i disponueshëm para audiencës me videoklip, video produksionin e të cilit e punoi BUG Production. Videoklipi u publikua me datë 9 Qershor 2015. Muzika e këngës ka punuar si kompozitor Bini, ndërsa për tekstin punoi Rozana Radi.