Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli - Te Doja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Unë te doja si mal pse e le te shuhej ky zjar pa ty ndjej une shumë vetmi vetmi pa dashuri (x2)
Ma doje ma doje haroje haroje haroje haroje sdo kete me ne jena kone sjena mo sema dash sjemi nje une se di ca do ti se si pje le ne vetmi ne vetmiiii Unë te doja si mal pse e le te shuhej ky zjar pa ty ndjej une shumë vetmi vetmi pa dashuri (x2)
oh sjena mo sjena mo jema kon nje oh sjena mo sjena mo jema kon nje


Ky tekst u dërgua nga Genc Prelvukaj FansMevlan Shaba
Publikimi: 25/05/2021
Muzika: Stine
Teksti: Stine
Video Produksioni: XL Films


Mevli - Te Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Doja".
3. Video është e këngës "Te Doja", por nuk këndohet nga Mevli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 0