TEKSTESHQIP

Migena Rinxhi
Mori Fund
Lyrics

Kjo dashni gabim qe sfalet
E lus lotin e nuk ndalet
E kupttova me vones
E tani jetoj me shpres.

Skam ma besim me genjeshtet qe mi the
Tani qe u hapen letrat e di se kush je.

Ref. 2x
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak.

Kush e di jemi takuar
Ne momentin e gabuar
Ik dhe falje mos kerko
Edhe emrin ma haroo.

Skam ma besim me genjeshtrat qe mi the
Tani qe u hapen letrat edi se kush je

Ref. 2x
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak

2x Ref.
Mori fund sod kjo dashni
Dua te iki larg
Atje ku s'te njeh njeri
E dhimbja vret me pak.

DËRGOI: