Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha - Vogelushja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vogelushja".
3. Video është e këngës "Vogelushja", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha - Vogelushja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Refuzova"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:002X:ty kjo jet po te rri shume mire po te rri shume mire djali i mire po merr kry te fshtir ty kjo jet per dore te shkoj per dore te shkon kur vogelushja te perqafon si vogelushja jote ska jo jo nuk ka si per nen e per akraba si per shpi e per shoqni e per shoqni o sa mire sa mire po te rrin ref:4Xndaq thuj ma ndaq rrush i zi o sa mire sa mire po te rri ndaq thuj shpirt ndaq bukuri o sa mire sa mire po te rri o sa mire sa mire po te rri


Ky tekst u dërgua nga  nita
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet