Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mikrofoni I Artë 2005

Mikrofoni I Artë 2005

TV: Vizion+
Radio: Radio +2

ÇMIMI I PARE

Besa Kokëdhima - Zonja dhe zotërinj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Mikrofoni I Artë 2005 (Tekste & Video)


Komente 0