A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Bigem - Paranoja  (Feat. Teuta Selimi)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2019

2019-07-11T12:57:54

Lyrics:

Imperialb

Video Production:

Black Fish Entertainment

Production:

Dj Cekic

Lyrics & Production:

Milot Hasangjekaj"Paranoja" is a new song recently added in songs archive sung by Bigem.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Bigem attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Skivi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Reperi i Babastars, Skivi, me anë të një serie të postimeve në rrjetin social Snapchat ka paralajmëruar projektin e ri “Paranoja” në bashkëpunim me Cozman e cila do të jetë kundërpërgjigja e tyre artistike ndaj rivalëve.

Projekti i cili u punua kohë më parë është një projekt rapi jo kaq komercial me rima të forta i cili titullohet “Paranoja”.

Kjo këngë e realizuar në duet nga Skivi dhe Cozman do të publikohet ditëve në vijim, pasi nesër pritet edhe lirimi i yllit të Babastars i cili u përfshi në konfliktin e armatosur me Noizyn pas provokimeve të këtij të fundit në emisione televizive dhe ofendimeve njëra pas tjetrës.

“Lironi vëllezërit e mi Cozyn dhe Albertin, paranojën e atyre”, shkruan Skivi në një nga videot në Snapchat.

Pos pjesëve të projektit të ri në Snapchatin e Skivit bëhet edhe thirrje për lirimin e Cozmanit dhe Albertit, dy shokëve të tij të cilët ishin në vendin e ngjarjes në momentin që morën vesh se ai po provokohej nga Noizy dhe 10 antarët e OTR prezent në një nga hotelet luksoze në qendër të kryeqytetit.

Projekti “Paranoja” do të jetë pjesë e albumit të ri të Skivit.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019