Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Paraveli - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ndoshta kemi lindur
Ne nje kohe te gabuar
Ose u njohem shume vone

Hyme ne lufte te tmerrshme
Pa arme ne duar
Jeta na theu pergjithmone

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta kishim shkruar vete

Pa ty sjam e lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je , je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale

Une dhe ti shpirt jemi bere per njeri tjetrin
Por ndoshta jo per kete bote
Edhe pse eshte ndaluar nuk dorezohem
Cdo dite te dua edhe me forte

Asgje nuk do te na ndante
Nese per nje moment
Fatin do ta shkruanim vete

Pa ty sjam i lumtur
Cdo dite behesh me i bukur
Por ti je, je i saj
E dashuria per ty me vret ngadale
Mimoza Paraveli
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/04/2017
Muzika: Genc Prelvukaj
Teksti: Genc Prelvukaj
Video Produksioni: MAX Production


Mimoza Paraveli - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Mimoza Paraveli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Paraveli:


Komente 0