Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Shkodra

Vendlindja: Prishtinë  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 32 Vjeç
Ditëlindja: 26 Tetor 1984
Shenja e Horoskopit: Akrepi

Këndon kryesisht: Pop

Rryma të tjera: Popullore Moderne

Mimoza Shkodra është një këngëtare e njohur. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane SI TI" dhe "Pare Pare".
2011 ajo publikoi këngën "Ndarja" e cila ka arritur sukses të madh. Gjatë verës së vitit 2012, ajo bashkëpunoi me këngëtarin Seldi Qalliu dhe ata se bashku arriten shum sukses me ate kenge "Pare Pare".

» Dërgo Korrigjime »

Punuan Biografinë:  Agnnesa    qlirche  

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1660

  • Mimoza Shkodra ka këto rrjete sociale:


Më shumë artikuj nga Mimoza Shkodra »
teksteshqip.com © 2007 - 2017