Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Mimoza Shkodra - Jo Mos E Kerko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  144

Komente

Asnjë Koment

21/12/2012

2012-12-21T19:25:44+00:00

Këngë e albumit:

"Pa Ty So Ka Rrihet"
Verse 1:

ndonjeher te kujtoj pendohem un
kjo histori mbaroj
jooooo nuk zgjat isha e pa fat
ka nje detaj qe ti e harron
shum te kam dasht sa ti se meriton
sot e kuptoj je penduar te pervoj

Ref 2x:
ti
jo mos e kerko nje zemer tjeter
te gjith nje dit gabojn dhe mbeten veten
ashtu si un sot jam dashuri joo nuk kam

Verse 2:

e vrave ti çdo dit qe doja un
po mbytet sot nje dashuri me shum
seee gjithmon njesoj jan njeri qesh e tjetri qan
ka nje detaj qe ti e harron shum te kam dasht
sa ti se meriton
sot e kuptoj je penduar te pervoj

Ref 4x:
ti
jo mos e kerko nje zemer tjeter
te gjith nje dit gabojn dhe mbeten veten
ashtu si un sot jam dashuri jo nuk kam


Ky tekst u dërgua nga  GentianaO   tinkka
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet