Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Fol, Fol

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fol, Fol".
3. Video është e këngës "Fol, Fol", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Fol, Fol  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  27

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Komente

Asnjë Koment

23/11/2019

2019-11-23T18:00:11+00:00Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti veq me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kan me dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal

Flet per mu, flet per mu
Se nuk mun me fol me mu
E un jam kja qe jam
Jo qysh dan ti un mu kan.

Mos u ndal, mos u ndal
Paske koh mu mar me fjal
Ku jam un ti sije kur
Ndreqe zemren banu bur.

Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti vec me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kame dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal.

Ah kupton, ah kupton
Fjala jote pesh nuk qon
E beson ose jo
Egziston veq un ste sho.

Mos u ndal, mos u ndal
Paske koh mu mar me fjal
Ku jam un ti s'je kur
Ndreqe zemren banu bur.

Ref.
Fol Fol, mos u ndal
Jeto ti vec me fjal
Se krejt hin knej anej
Besom qe kame dal
Fol Fol, mos u ndal
Bravo be bravo djal
Se di kur vetes ti
Ske per tja falur djal.


Ky tekst u dërgua nga Zemrij Rexhepaj10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet