Më mbaj mend (për 1 muaj)

OXA - Ma Bella (Feat. Blerina Matraku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

OXA : Ma bella be be be bella x2

Blerina Matraku :

Oh babe, a e man mend daten
Oh babe, kur ma dhe fjalen
Mos e prish per pak Mos e mos e prish per pak Ai ai ai!
Hajde mos e zgjat, inatin le per tjeter nat Ai ai ai!

Part 1 OXA :

J’ai vu tes cheveux kaçurela Mos rri vetem, vetem eja
Je fais le tour du monde pour toi
Je peux remonter le temps pour rester avec ma bella
Depuis le temps qu’on s’appelle pas
J’oublie tes mots tes « nina naaa »
tu trinques seule avec ton Jack Tu me veux back,
se kujtimet s’kan vdek Come back!

Chorus : Blerina Matraku :

Ti thu ça dush ama une e di ça ndjen per mu per mu
Ti shko ku dush ama une e di qe vjen te mu te mu

OXA :

T’as tout gâché s’kam faj je t’avais fait les “bye bye bye” aaa aa

Blerina Matraku : Mos e prish per pak Hajde hajde mos e zgjat aa aaa

Part 2 OXA : J’ai fait tout pour toi ma bella

Ma bone zemren fela fela
Tu m’as blessé po nuk u nala,
marchallah marchalla
Fais pas la mala mala, bunny bunny (ai ai ai ai)
Nese t’shoh naj here “bam bambi” prrrraaaah, (ai ai ai ai)

Blerina Matraku :

Ti je mon amour ti je ti je mon amour, ai ai ai
Nuk ke ku me shku sillesh e sillesh prap ti vjen te mu
Nuk du me u lavdu, ti e din qe je me fat, ai ai ai

OXA :

Pranoje qe s’mundesh vet Baby you want me back!
Hajde bohem bashk na prap!

Chorus : Blerina Matraku :

Ti thu ça dush ama une e di ça ndjen per mu per mu

Ti shko ku dush ama une e di qe vjen te mu te mu

OXA :

T’as tout gâché s’kam faj je t’avais fait les « bye bye bye » aaa aa

Blerina Matraku : Mos e prish per pak Hajde hajde mos e zgjat aa aaa
Andy OXA
Featuring: Blerina Matraku
Publikimi: 23/03/2020
Teksti: Andy OXA & Gent Fatali
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Apollo


OXA - Ma Bella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Bella".
3. Video është e këngës "Ma Bella", por nuk këndohet nga OXA.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1