Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Di Se Çfare Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Të shoh me sy,ti më ndjek posht e perpjet
m`sillesh verdall s`jom e qet s`je i vertet jo
n`syt e tu s`ka jet pse flet kur je i harxhuar
edhe pse mendon s`te ngroh
e lere me te shoh ty..

ref:
Pra perpara shko mos injoro
ti prap ti jo
perpara shko tash ti shko
e di se qfare dua

Shko ku e ke fatin qe e le
e ke harruar t`gjitha i ke por veten jo se shehh
zgjohu o i verbuar
n`syt e tu ska jet pse flet kur je i harxhuar
edhe pse mendon s`te ngroh
e lere me te shoh ty..

ref:
Pra perpara shko mos injoro
ti prap ti jo
perpara shko tash ti shko
e di se qfar dua


Ky tekst u dërgua nga  sweetartaMira Janji
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2012
Muzika: Don Arbas
Teksti: Loco & Profa
Video Produksioni: Video Art


Mira Janji - Di Se Çfare Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Di Se Çfare Dua".
3. Video është e këngës "Di Se Çfare Dua", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0