TEKSTESHQIP

Mira Konci
Zemrat Presin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemrat Presin" kënduar nga Mira Konci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës dhe arranzhues i muzikës është Shpëtim Saraçi, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Agim Doçi.