TEKSTESHQIP

Miranda Hashani
Mire Se Vjen
Lyrics

nese nje dite do te pendohesh nese kjo jet te eshte merzi nuk e kam nderruar numrin ende jam tuj prit nuk do te pyes ku ishe zemer i falur do te jesh vetem ktheu ti nuk do te pyes se cila femer te preu ty ne bes mir se vjen perseri nese merziten aventurat edhe i lumtur te mos jesh ate dit kur me ke braktisur ku e ke lan aty do ta gjesh

DËRGOI:
INFO
Ky projekt përcillet tek artdhashësit i punuar artistikisht me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes EMF Creative. Ky videoklip u publikua më 8 Korrik 2014. Vijën melodike dhe tekstin e mori përsipër Avni Qahili.