Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirela Deda - Valle Shqipetare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

O moj Shqiperi e madhe
Sa bukur qe del ne Valle
Rreth e rrotull for per Dore
Si lule e nje Kurre

Shkon nje Valle vjen nje tjeter
Sic e do zakonisht vjeter

Valley ton arberore.

Valle Shqipetare si qe motion
Thone tka besuar zoti
Epo kur hedhurat Valle te von gjaku
Djal I ri behet dhe play

Po kercen e gjithe Shqiperia
Kosova dhe Camera
Emri Shqipetare ne shekuj mbeti
Se ketu jetojm si mbeti.

O moj ShqiperIA ime
Te pasha nepermjet gezimi
Laberia me Mirditen
Se harrojne kurre tradition

Sa bukur valltareve Shqipetare
Valle Labe e Myzeqare
Tjera vjen nga Cameria
Ku I kam vise e mia
Mirela Deda
Publikimi: 08/03/2017
Muzika: Artur Qerimi
Teksti: Armand Trebicka
Video Produksioni: SWART


Mirela Deda - Valle Shqipetare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Valle Shqipetare".
3. Video është e këngës "Valle Shqipetare", por nuk këndohet nga Mirela Deda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirela Deda:


Komente 0