TEKSTESHQIP

Mirgen Zela & Bledar Kaca
Dasma E Djalit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma E Djalit" kënduar nga Mirgen Zela & Bledar Kaca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar para një audience më të gjerë i kompletuar mjaft këndshëm edhe me videoklip, produksionin e të cilit e krijoi Domi Production. Ky videoklip u publikua më 17 Dhjetor 2022. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Emin Aliu, tekstin e kreu Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Xhavit Hajdari.