Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miriam Cani - Sa Shume Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Ti
Nese di
Sa vlen per mua
Ti
E nese di
Sa shum te dua
Ti
I jep kuptim diteve t'mia
Ti
Je me shum se dashuria

Sa do kem frym
Me ty do kendoj
Me ty, me ty do vallzoj
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua
Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua

Flij, i qet ti shpirt
Ne kraht e mia
Flij, dhe me trego c'esh lumturia
Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem
Un do jem aty, me ty gjith jeten

Sa do kem frym
Me ty do kendoj
Me ty, me ty do vallzoj
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua
Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua

Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Miriam Cani
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2021
Muzika: Alban Skënderaj & Elgit Doda
Teksti: Alban Skënderaj
Produksioni: Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo: Rezarta ShkurtaMiriam Cani - Sa Shume Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shume Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Shume Te Dua", por nuk këndohet nga Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente 0