TEKSTESHQIP

Miriam Cani
Sa Shume Te Dua
Lyrics

Ti
Nese di
Sa vlen per mua
Ti
E nese di
Sa shum te dua
Ti
I jep kuptim diteve t'mia
Ti
Je me shum se dashuria

Sa do kem frym
Me ty do kendoj
Me ty, me ty do vallzoj
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua
Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua

Flij, i qet ti shpirt
Ne kraht e mia
Flij, dhe me trego c'esh lumturia
Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem
Un do jem aty, me ty gjith jeten

Sa do kem frym
Me ty do kendoj
Me ty, me ty do vallzoj
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua
Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua

Dhe kur me sheh me ate shikim
M'ke dhen gjithcka shpirti im
Cdo dit, nuk lodhem ta them
Sa shum te dua

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200