Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mj Xhelo - Me Avash (Feat. G-Bani, Doza, Andy-V & AroGanti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me avash pse e trash qe po ma luan
ca te duket vetja superiore ca e quan
avsh mos u tund se trondit qytetin
jugun dhe trafikun e terbove miletin
avsh o zonjush (hehej) me avash
avash me ato taka se i ktheve pa kapash avash hej o motra me minifundin ule pak me poshte se ma hoqe trurin
avash mos e mer shume personalisht
mos te te behet qejfi sjam fiksuar seriozisht
avash mos u fikso se nuk do te marr per grua
ktheje koken ktej te te them nje llaf dua
te pash qe me pe e me pe qe te pash avash avash vash
ca po don bashk
nuk jemi vetem dhe ky eshte telash
thashe te pashe te pash vash ca po don tash
ca caaaa
ca ca po don te ty vetem fiksuar veshtrimin e lash
sa saaa sa sa te shkon ai syri i shkruar me buzen e trashe
Mj Xhelo
Featuring: Doza, AroGanti, G Bani & Andy V
Publikimi: 05/04/2012


Mj Xhelo - Me Avash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Avash".
3. Video është e këngës "Me Avash", por nuk këndohet nga Mj Xhelo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente 0