Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - Tip Narcizoid Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jo s'kam dashure as qe do te du
te perbuzem te tallesh me mu
ti i bene lajka tash edhe asaj
je i njeti thote se nuk ke faj

REF. 2x:
Hajde, hajde tash
shko se gjitha ti thash...
ti je tip narcizoid
s'je as gje veq primitiv,
nuk ke ndjenja nuk ke shije!
valle mendon se je sheik?

Hajt harrome tash ik sa ma shpejte
se nje dite do te braktisim krejt
do te kthehesh vone do ta kuptosh
une do te qeshem e ti do te vajtosh.

REF. 2x:
Hajde, hajde tash
shko se gjitha ti thash...
ti je tip narcizoid
s'je as gje veq primitiv,
nuk ke ndjenja nuk ke shije!
valle mendon se je sheik?


Monika Salihu - Tip Narcizoid
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tip Narcizoid".
3. Video është e këngës "Tip Narcizoid", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente 0