Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - Jeta Nuk Eshte Stacioni I Fundit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Natë, rri e zbathur në tokë
Rri me zemër, pa kokë
Do ti vë të gjithë engjujt në gjumë
Do të fshihem dhe unë
Thellë në ty.

Natë si kjo, unë edhe ti
Me kujtimet tua
Largësitë
Natë si kjo, me dhe pa ty
Hije përmbi mua
Harrim
Mbi harrim.

Ty , përbrenda të fsheh
E harresa stë njeh
Ska më gojë e as frikë në mes nesh
Se sa qielli dhe retë
Dashuri më mbuloj.

Natë si kjo, unë edhe ti
Me kujtimet tua
Largësitë
Natë si kjo, me dhe pa ty
Hije përmbi mua
Harrim
Mbi harrim.

Për dhuratë ëndrrat mi morre
Vetëm mua s'mi dhurove, jo
Të kam parë e qarë me tjetër o
Edhe pse me zemër thyer
Smë pengon
Që prapë të dashuroj
Përherë njësoj.

Natë si kjo, unë edhe ti
Me kujtimet tua
Largësitë
Natë si kjo, me dhe pa ty
Hije përmbi mua
Harrim
Mbi harrim...

Një natë sikur kjo
Vetëm sikur kjo
Ma fal.


Ky tekst u dërgua nga Dona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Monika Salihu - Jeta Nuk Eshte Stacioni I Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Nuk Eshte Stacioni I Fundit".
3. Video është e këngës "Jeta Nuk Eshte Stacioni I Fundit", por nuk këndohet nga Monika Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente 0