Më mbaj mend (për 1 muaj)

Romeo - Më E Mira (Feat. Ermal Fejzullahu)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

[Romeo:]
mm hajdee rrim edhe pak
sjena bashk amo rrim edhe pak
mm apo nihesh me fat
ora 6 edhe prap ni shtrat
albanita me ty ngjita trupin e ki flak
je monaliza mka kap kriza
mke ba shum manjak.

vec un me ta prek fytyren
me ta kac buzen
me ta ni zonin
vec un me ta gris bluzen
me te ni eren e trupit
amo ti do foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)

[Ermali:]
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr.

[Romeo:]
mu ma le
mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le

tu vona mos ik veq me tparin
afrohu dhe pak me ta puth qafen
ndoshta edhe pak me kalu naten
opp nga zoni keq e patem
ooohh harrum dhe daten
ngelem brenda kalum javen
mmmm tu bona dado
a do cucu bebe

[Ermali:]
ama syrin ama buzen ama zemren ama
hajde ti kty
e si a bon pa mu
ama syrin ama buzen ama zemren ama
hajde ti kty
e si a bon pa mu

oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr
oj moj e mira e xhanit
syt du me ti pa edhe zemren me ta fal
se per ty malli mka marr

[Romeo:]
foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)
foto foto foto foto
story ne instagram e efekte
Paris, Lagos, Cairo, Tokyo, Rio
sje normal (she)

mu ma le
mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le
ej mu ma le, mu ma le mu ma le


Ky tekst u dërgua nga marilda   EkungjiRomeo Veshaj
Featuring: Ermal Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2022
Teksti: Elgit Doda & Romeo Veshaj
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja


Romeo - Më E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më E Mira".
3. Video është e këngës "Më E Mira", por nuk këndohet nga Romeo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Romeo Veshaj:


Komente 1