Live Video

Morena Reka - Kur Vallzojmë Tok


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1988

1988-12-01T00:00:00

Muzika:

Avni Mula

Teksti:

Agim Doçi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 27-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Vallzojmë Tok" kënduar nga Morena Reka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Morena Reka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Morena Reka: