Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Burrniku - Dashnia Motres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Fjala që del, del nga zemra
Çdo dhimt e jotja, ësht e jemja
Çdo t'mir çdo t'keqe me ty e ndja
Je afër meje kur qesh dhe qaj
Çdo t'mir cdo t'keqe me ty e ndja
Je afër meje kur qesh dhe qaj

Pos teje tjetër o Zot nuk ka
Dit e nat bajna dua
Motër kam motër jam Elhamdulilah
Faleminderit o Allah
Motër kam motër jam Elhamdulilah
Faleminderit o Allah

Ref 2×
Motra motrën shum e don
Çka kam un asjaj i takon
E kur jeta na largon
Njëratjetrën e kerkon

Rrugët tona kan me u nda
Për çdo dit na skem me u pa
Sado larg motër që të jesh
Dashnin time ti do ta kesh
Sado larg motër që të jesh
Dashnin time ti do ta kesh

Sa e pastër dashnija jon
Ne i qajm hallet natën deri von
Kush ka motra mir e kupton
Si për veten per at mendon
Kush ka motra mir e kupton
Si për veten per at mendon

Ref 2
Motra motrën shum e don
Çka kam un asjaj i takon
E kur jeta na largon
Njëratjetrën e kerkon


Motrat Burrniku - Dashnia Motres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Motres".
3. Video është e këngës "Dashnia Motres", por nuk këndohet nga Motrat Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

11
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Motrat Burrniku:


Komente 0