Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Fejza - Ku Po Shkon Moj Zane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ku po shkon moj Zanë
Najkun mos mje dhanë

Jam e re bre djalo
As ndërmen se kam

Hej hej as ndërmen se kam

Sje e re moj Zanë
Ke mbush njizet vjet

Mka than nana djalo
Prit edhe naj vjet

Hej hej prit edhe naj vjet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Motrat Fejza - Ku Po Shkon Moj Zane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Shkon Moj Zane".
3. Video është e këngës "Ku Po Shkon Moj Zane", por nuk këndohet nga Motrat Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Fejza:


Komente 0