Motrat Mustafa

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kuq E Zi” Nga Motrat Mustafa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-11-2014]
Dyshja e njohur e Motrave Mustafa kanë publikuar këngën e tyre më të re, por kësaj rradhe jo në 2 por në 6 motra.

Përveqse këngëtare, ato na kanë treguar se dinë të jenë edhe kompozitore, pasi mmuzikën e kanë realizuar vetë. Teksti është bërë nga Agrona jashari ndërsa orkestrimi është realizuar në "Studio Summer".

Videoklipi ëshë punuar me mjeshtri nga Milot Llalloshi në produksionin e tij EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kuq E Zi” Nga Motrat Mustafa

  Motrat Mustafa - Kuq E Zi [Teksti dhe Klipi]

Komente 0