Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kuq E Zi” Nga Motrat Mustafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[08-11-2014]
Dyshja e njohur e Motrave Mustafa kanë publikuar këngën e tyre më të re, por kësaj rradhe jo në 2 por në 6 motra.

Përveqse këngëtare, ato na kanë treguar se dinë të jenë edhe kompozitore, pasi mmuzikën e kanë realizuar vetë. Teksti është bërë nga Agrona jashari ndërsa orkestrimi është realizuar në "Studio Summer".

Videoklipi ëshë punuar me mjeshtri nga Milot Llalloshi në produksionin e tij EMF Creative.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Motrat Mustafa - Kuq E Zi [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull