Motrat Mustafa

Safetja E Motrave Mustafa, Kujton Burrin E Vdekur Katër Vjet Më Parë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-12-2014]
U bënë 4 vite që kur tashmë burri i Safete Mustafës(njëra prej dyshes së njohur të Motrave Mustafa) nuk jeton më. Në vitin 2010 bashkshorti i saj vdiq nga një sëmundjee cila i mori edhe jetën në një moshë mjaft të re.

Ja se çfarë ka shkruar Safetja në rrjetin e saj social në Facebook:
“Sot lotet skan te ndalur u ben 4 vite asnjeher nuk u pajtuam me hubjen tende.Ishe nje bashkshort,baba, shok i perkryer sa mir do ishte te ishin gjith si ti nga udhtimet e shumta u beja nervoz ndoj her me thoje safi, jeta esht e vshtir por e bukur duhet ta jetojm si te jen ditet e fundit un po vazhdoj edhe pse vshtir gjdo sukses i imi ne keng me ben te lumtur sepse gjithmon ke pas deshir te jem ne majat e toplistes vajzat ndjekin rrugen tende e di qe dhe ti ndihesh mir me sukseset tona. un do jem me e fort se kurr ti ndjek kshillat tua me mall te kujtojm safi nika elsa “.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Safetja E Motrave Mustafa, Kujton Burrin E Vdekur Katër Vjet Më Parë


Komente 0