Motrat Mustafa

2 Fjalë Për Klipin E Ri “E Pa Besë ” Nga Motrat Mustafa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-02-2015]
Këngëtaret tona të njohura të muzikës popullore Motrat Mustafa kanë publikuar së fundmi videoklipin e tyre më të ri "E pa besë".

Kështu e ka quajtur këngën tekstshkruesi Fatmir Muja, e gjersa për këngën dhe orkestrimin u përkujdes Virusi. Kjo këngë është e xhanrit baladë dhe i kushtohet dashurisë së humbur.

Videoklipi është xhiruar nga produksioni i njohur EMF Creative, e ndërsa për dukjen e tyre në klip është kujdesur salloni Fjolla & Sebi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “E Pa Besë ” Nga Motrat Mustafa

  Motrat Mustafa - E Pa Besë [Teksti dhe Klipi]

Komente 0