Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Dhezu” Nga Mozzik

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
[12-12-2015]
Reperi i njohur Mozzik sapo ka lansuar videoprojektin e tij më të ri muzikor, këngën "Dhezu".

Kënga është punuar nga Zzap n Chriss e ndërsa që në daljen e saj të parë ka arritur pëlqyeshmëri mjaft të madhe.

Teksti është shkruar nga vetë Mozzik, e ndërsa videoklipi i cili në disa pjesë të tijë shfaq një Mozzik më satirik, është punuar nga XL Films.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Mozzik - Dhezu [Teksti dhe Klipi]

Komente 0