Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik & Enca, 1 Milion Klikime Në Youtube

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[17-12-2014]
"Edhe njo" kënga më e re e sjellur në treg nga dy artistët e rinj të skenës Mozzi & Enca Haxhia, ka arritur shifrën e mbi 1 milion klikimeve në youtube. E si duket "ekstrakti" i këtij dueti duhet të jetë Enca e cila i dha popullaritet këngës dhe tashmë është mësuar me shifrat e milionëve në youtube.Përndryshe gjatë verës, Enca me "Apo t'pelqen" theu çdo rekord duke grumbulluar kështu plot 9.8 milion klikime. Ky vit mesa duket ka qenë viti i artistëve të rinj. Shumë emra të panjohur më parë këtë vit janë bërë më të pëlqyerit nga publiku, Enca, Mozzik, Era Istrefi, Kida e shumë të tjerë janë vetëm disa nga emrat më të pëlqyer për këtë vit.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Mozzik - Edhe Njo (Feat.Enca) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0