TEKSTESHQIP

Mozzik
Patrolla
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Patrolla" kënduar nga Mozzik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor përcillet tek artdhashësit i kompletuar mjaft mirë edhe me anë të një klipi muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Cinematic.ch. Ky videoklip u publikua më 14 Shkurt 2022. Kënga vjen me vargje nga vetë këngëtari, ndërsa për produksionin audio u kujdesën RZON & PllumB.