TEKSTESHQIP

Mr Elvis
Stop
Lyrics
(Feat. Niku (2Die4))

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stop" kënduar nga Mr Elvis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky projekt u paraqit para një audience më të gjerë i realizuar në prizmin vizual me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit është kujdesur Kreshnik Marku. Ky videoklip u publikua më 16 Maj 2023. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Stine, ndërsa autor i tekstit është vetë artisti.