Më mbaj mend (për 1 muaj)


Murat Gjoniku & Bora Fera - Hape Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hape Zemren".
3. Video është e këngës "Hape Zemren", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku & Bora Fera.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Murat Gjoniku & Bora Fera - Hape Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bora Fera

05/08/2011

2011-08-05T07:36:55+00:00BORA :
sa u mendova tet harroj
te dashuroj e te harroj
mes nesh jo nuk ndryshoj
vetem inati na largoj
une nga shpirti po te flas prap dua zemer ty te thrras ..

MURATI :
edhe un e kam njesoj se per ty
kam pas nevoj
dregon zemra t'kish pas ne goj
ndoshta koha na ka nda
ndoshta fati na ka nda
inat hala sta kam ..

BORA :
thuaj thuaj ti i pari si te shuhet zjarri ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..

BORA :
duro duro spo durohet
jo pa ty sje tohet ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..

BORA :
dy zemra mbeten pa takim
ku je ti shpirti im
nje bes e don si jo tret
ne zemren tende kush ka mbet
un nga shpirti po te flas
prap dua zemer ty te thras ..

MURATI :
ti inat e un inat
por te lazdrum dit e nat
si na nzuri ky taksirat
ti me don e un te du
un pa ty e ti pa mu
mesnish zjarresh me ke pru ..

BORA :
thuaj thuaj ti i pari si te shuhet zjarri ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..

BORA :
duro duro spo durohet
jo pa ty sje tohet ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..

BORA :
thuaj thuaj ti i pari si te shuhet zjarri ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..

BORA :
duro duro spo durohet
jo pa ty sje tohet ..

MURATI :
hape zemren nese ke
eja eja ja kum ke ..


Ky tekst u dërgua nga  KiinGuu   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet