Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Nazifi - Mos Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

flas dhe nuk di q po flas
ndjej dhe askund s’të gjej
kam nje jetë që nuk me perket
ti mer frym ti me vret
2x

pak vetëm pak qendro me mua pak vetëm pak
se qdo dit pa ty shpirti digjet flak
pak vetëm pak më mbaj ne krah
me perqafo ti mos shko
mos harro
2x

pres dhe ngadal po pres
mall pa ty sjam i gjall
me buzëqesh menjeher
po te pres eja me merr

pak vetëm pak qendro me mua pak vetëm pak
se gjdo dit pa ty shpirti digjet flak
pak vetëm pak me mbaj ne krah
me perqafo ti mos shko
mos harro
2x


Ky tekst u dërgua nga blenard pecora

Murat Nazifi - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Murat Nazifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Nazifi:


Komente 0