Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Nazifi - Habibi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jah habibi jah habibi
Jah habibi jah habibi

Ne momente te veshtira
Nuk di ta shpjegoj
Sa du un, ty
Sikur uji do pikoj
Ah lotet e mi
Per ty "baby

REF.:
Jah habibi jah habibi
Jah habibi jah habibi

Te ma fshinte lotin prita
Shamia e saj
Buzen, fal
Doren fort ma ke shtrengu
Dua te tregoj, je ti

REF.:
Jah habibi jah habibi
Jah habibi jah habibi
Murat Nazifi
Publikimi: 23/05/2019
Muzika: Alsked Rrenja
Teksti: Eri Qerimi


Murat Nazifi - Habibi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Habibi".
3. Video është e këngës "Habibi", por nuk këndohet nga Murat Nazifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Nazifi:


Komente 0