TEKSTESHQIP

Murat Nazifi
Keli Ty T'ka Me Kimet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Keli Ty T'ka Me Kimet" kënduar nga Murat Nazifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitorë janë Festim Gici & Keli Shikut, ndërsa autore e fjalëve të tekstit është Sebastiana Brecani.