TEKSTESHQIP

Murat Nazifi
Fustani Bardhe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fustani Bardhe" kënduar nga Murat Nazifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga kanë punuar së bashku si kompozitorë Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa tekstin e punoi vetë këngëtari.