TEKSTESHQIP

Musli Kuqi & Mimoza Nela
Qka Me T'than Oj Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Me T'than Oj Dashni" kënduar nga Musli Kuqi & Mimoza Nela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Avni Qahili & Abaz Selmani, ndërsa arranzhimin e mori përsipër Ramadan Selimi.