TEKSTESHQIP

Nada Gjuriqi
Pa Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty" kënduar nga Nada Gjuriqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimin dhe tekstin e krijoi Naim Krasniqi, teksa autor i orkestrimit është Valton Beqiri.