TEKSTESHQIP

Nada Gjyriqi, Vjollca Luka, Ganimete Asllani, Donika Hajra & Ganimete Berisha
Potpuri Polifonia Viti Ri 2017
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Polifonia Viti Ri 2017" kënduar nga Nada Gjyriqi, Vjollca Luka, Ganimete Asllani, Donika Hajra & Ganimete Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Naim Krasniqi.