TEKSTESHQIP

Nada Gjyriqi, Ganimete Berisha & Selvete Bajrami
U Rrit Vasha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Rrit Vasha" kënduar nga Nada Gjyriqi, Ganimete Berisha & Selvete Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.