Nadi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “A E Din Sa Shumë Të Dua” Nga Nadi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-05-2015]
Këngëtari Nadi ka publikuar videoklipin e tij më tië ri "A e din sa shumë të dua" në duet me Baboo Darabuka & Gazu & DJ Benity.

Kënga është ritmike verore dhe muzika dhe orkestrimi janë realizuar nga Sajmo dhe është produkt i ABS Records.

Videoklipi është mjaft veror dhe tejet interesant, i realizuar në Prishtinë nga Produksioni ASHA.

Për stylingun janë kujdesur VYM në Prishtinë, ndërsa klipi është hedhur në youtube nga Ad Digital.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “A E Din Sa Shumë Të Dua” Nga Nadi

  Nadi - A E Din Sa Shume Te Dua (Feat.Baboo Darabuka, Gazu & Dj Benity) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1