Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naxhije Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Naxhije Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1993, Agron Berisha merr pjesë në Festivali i 32-të në RTSH me këngën "Miss Albania", në bashkëpunim me Naxhije Berisha. Në Qershor 2005, Nagjie Berisha merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Kerkom"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nëna e

Erzana Berishës

Bashkëshorte e

Agron Berishës

Nëna e

Lindon Berishës

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentDore Per Dore

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irma Gurakuqi

Denada Bare

Vjosana Sina

Mimoza Dhamo

Tatjana Isaj

Burbuqe Rada

Florinda Gjergji

Rakipe Karaj

Arta Babaramo

Adriana Ceka

Tags: Naxhije Berisha, Nagjie Berisha


Komente mbi këtë artist