Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Korrik 1960
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  62
Këndon kryesisht: pop popullore moderne e lehtë

Naim Krasniqi është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Statusi i Martuar dhe ka 2 vajza te njohura ne boten e showbizit: Fjolla dhe Zana Krasniqi

Në Dhjetor 1994, Naim Krasniqi merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Zemer Moj Si Nuk Pellcet".

Më datë 28 Shkurt 2013, RTV21 Stars publikon videoklipin "Vendi Im".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

4

Kushuri i

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Kushuri i

Ganimete Jashanicës


Më shumë artikuj nga Naim Krasniqi »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet