Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni - Kallushanat 3  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Xeni I Vogel

Më Shumë Nga

Vellezerit Mziu

02/01/2015

2015-01-02T13:27:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallushanat 3" kënduar nga Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet