Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Jo Mos Thuaj (Feat. Faraoni G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[chorus]
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare

[verse 1]
vallzojme, t’vallzojme
sot eshte nate e jone
si nje labirint, te nisur vec per ne
je ha sikur qiell, rrezo sikur diell
dhe luaj vetem luaj, vallzo dhe jo mos thuaj
se sonte vec per ty e kam ket’ melodi
mos fol gje me goje, sonte dua loje
sonte dua valle, shpirtin ma kalle
eja dhe me thuaj, thuaj se te dua
vallzo vec per mua, vallzo jo mos thuaj
jo mos thuaj

[chorus]
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare

[verse 2]
vallzojme, t’vallzojme
sot eshte nate e jone
si nje labirint, te nisur vec per ne
je ha sikur qiell, rrezo sikur diell
dhe luaj vetem luaj, vallzo dhe jo mos thuaj
se sonte vec per ty e kam ket’ melodi
mos fol gje me goje, sonte dua loje
sonte dua valle, shpirtin ma kalle
eja dhe me thuaj, thuaj se te dua
vallzo vec per mua, vallzo jo mos thuaj
jo mos thuaj

[chorus]
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare
eja ti moj bukuri, me pushto si melodi
si nje engjell me fresko, vec per mua sot vallzo
fluturo ti lart mbi re, me mbush zemren plot hare
me mbush zemren per plot hare

[outro]
jo mos thuaj


Ky tekst u dërgua nga DigibroNaser Berisha
Featuring: Faraoni G
Publikimi: 01/12/2002


Naser Berisha - Jo Mos Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Mos Thuaj".
3. Video është e këngës "Jo Mos Thuaj", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0